Metoda Krakowska polecane strony

TU ZNAJDZIESZ POMOC:
CENTRUM METODY KRAKOWSKIEJ. – Na forum można  zadać pytanie profesor Jagodzie Cieszyńskiej lub profesor Marcie Korendo. Odpowiadają bardzo chętnie i dość szybko. Nikogo nie zostawiają bez pomocy. Można tu też porozmawiać z mamami, które pracują Metodą Krakowską. Czytając odpowiedzi na zadawane wcześniej pytania można zdobyć bardzo dużo wiedzy. W zakładce diagnoza i terapia znajdziecie informacje o diagnozach w Krakowie i Warszawie Polecam też zakładkę do pobrania, gdzie znajdziecie wiele ciekawych artykułów, na temat diagnozy i terapii róznych  zaburzeń rozwoju.
TERAPEUCI METODY KRAKOWSKIEJ
PORTAL CZAS DZIECI – Tu można zadać pytanie profesor Jagodzie Cieszyńskiej. Można też zdobyć wiedzę czytając odpowiedzi na zadane już pytania.

GDZIE KUPUJĘ POMOCE:

logo 200 Sklep Juniora.pl Sklep dla rodziców i terapeutów. W jednym miejscu zgromadzone są materiały potrzebne do wykonania całego programu Metodą Krakowską z dziećmi z zaburzeniami rozwoju.

Sklep Portalu Metody Krakowskiej. – Mnóstwo podstawowych i pomocnych materiałów do pracy z dzieckiem Metodą Krakowską.
Sklep Wydawnictwa Arson. – Tu między innymi można kupić zestaw „Słucham i uczę się mówić”, dzięki któremu dzieci zaczynają mówić.
Wydawnictwo WIR. – Tu można kupić wiele pomocy, których autorem są specjaliści od Metody Krakowskiej.
Eduksięgarnia internetowa. – Dobrze zaopatrzona i sprawnie działająca księgarniaN.
Sklep „Moje Bambino”. – Polecam ten sklep, bo wysyłają katalog, nawet indywidualnym klientom. A znajdziesz w nim setki pomocy, które uzupełnią i pomogą zróżnicować materiał do pracy z dzieckiem Metodą Krakowską.