Kontakt

Kochani wstyd się przyznać, ale nie wyrabiam się  z odpisywaniem na Wasze maile. Dlatego na jakiś czas usuwam mój adres mailowy. Jeżeli ktoś ma pilne pytanie, proszę o telefon na nr 508317149.

Można również napisać do mnie na facebooku:   https://www.facebook.com/adasia.juniora/  

 

 

 

 

17 thoughts on “Kontakt

  1. Metoda Krakowska

    Witam mam na imie Marta moj syn Kacper jest w wieku waszego Adasia my rowniez pracujemy metoda Krakowska u Eli Wianeckiej jednak nadal mamy problem z nawiazywaniem kontaktow z rowiesnikami mam pytanie czy panstwa syn sam nabyl ta umiejetnosc czy moze macie jakies wskazowki jak wasz syn to ogarnoł

  2. Grażyna

    Ja się wręcz popłakałam. Zazdroszczę. Myślę o zmarnowanym czasie. Nasza córka za miesiąc kończy 10 lat. Można było tyle dla niej zrobić. Gdzie leczycie biomedycznie ?Czy mogłabym poprosić o jakieś namiary.

    1. admin Autor wpisu

      Proszę tak nie myśleć. Wyrzuty sumienia ma się zawsze. My też mielismy okropne, że tak późno zauważlylismy objawy. Najważniejsze jednak jest to co mozemy jeszcze zrobić. A polepszyć można zawsze! My leczylismy się u dr. Tomaszewskiej. Zapisy są pod nr telefonu 883367388. Proszę pamiętać, że największe rezultaty można uzyskać przy leczeniu i konkretnej terapii. Pozdrawiam gorąco i życzę powodzenia!!!

  3. asiag

    Witam! Dajcie nadzieję i wsparcie w momencie diagnozy gdy jestesmy cakowicie zagubieni i nie wiemy co mamy robić! Żaden lekarz nie pomaga! Ten blog był pierwsza terapią o jakiej czytałam, Mikołaj był w identycznym wieku, jednak terapeutka behawioralnej nas wyśmiała. i nie zaczelismy od poczatku stosować krakowskiej, dopiero od 7 lutego! Mam wyrzuty sumienia że starciłam ten czas, bo teraz po 3 miesiacach terapi zaczyna rozwijać się mowa a dziecko jest zupełnie inne, nie moge jeszce mówic o sukcesie ale idziemy do przodu tak naprawde dzięki temu blogowi!

    1. admin Autor wpisu

      Co u Adasia? Wszystko dobrze:) Skończył właśnie zerówkę i we wrześniu idzie do 1 klasy. Oczywiście do „normalnej” szkoły. Panie w przedszkolu powiedziały mi, ze są przekonane, że świetnie poradzi sobie w szkole. Zarówno jeśli chodzi o naukę jak i o kontakty z rówieśnikami. Pani chwaliły Go za ogólną wiedzę, za to, że się chętnie zgłasza, że jest bardzo dobry z matematyki i jak to jedna Pani ujeła „zawsze podejmuje słuszne deczyzje”:) Jedynie co Panie dziwiło, że nie umie jeszcze bardziej skomplikowanych wyrazów przegłoskować a przecież świetnie czyta:) A w zerówce zrobił się taki dojrzalszy, teraz już widzę go w szkole, rok temu był jeszcze taki dzieciak. Bardziej ciągnęło Go do zabawy a nie do nauki.
      Już się tak o Niego nie martwię jak kiedyś:)

      1. Justyna

        Witam. Pani Olu cieszę się z postępów synka i czytam wybiórcze wpisy ze łzami w oku i z nadzieję że nam też się uda..jestem w trakcie diagnozy synka..ma 2 lata. Każdy widzi „niepokojące sygnały ” ale chodzenie od specjalisty do specjalisty i ciągle to samo zero wsparcia tyllko dalskze obserwacje bo do 3 rozku zycia lekarze boja sie postawic jednoznaczna diagnoze jak to uslyszalam zeby dziecku nie przypiac łatki 🙁 a objawy są typowe i nie chce zmarnowac wiecej czasu 🙁 czy może mi Pani polecić jakieś materiały na poczatek drogi ? chce zakupić książkę MK są dwie… nie iwem na która się zdecydować, jakie materiały na początek dla dziecka które tak naprawdę mnie nie zauważa i w ogóle się ni ekomunikuje, od czego zacząć…mam dosyć zmarnowanego czasu i tak mam do siebie żal że tak późno poszłam do psychologa i posluchalam meza ze przesadzam i wymyslam a jednak instynkt matki mial racje 🙁 w wolnej chwili proisze o odpowiedz. Pozdrawiam 🙂

        1. admin Autor wpisu

          Witam, ja uwielbiam i polecam książkę „Wczesna diagnoza i terapia zaburzeń autystycznych” prof Cieszyńskiej. Tam jest wszystko: wsparcie psychiczne, praktyczne, merytoryczne. Wracałam do tej książki tysiące razy. Jest napisana bardzo przystępnie. Jeżeli chodzi o materiały to warto wybrać się do terapeuty by sprawdzając potrzeby synka dał program terapii i podpowiedział co trzeba. Tu jest opisane gdzie szukać pomocy: https://adasia.juniora.pl/bardzo-polecane-strony/ Proszę też zajrzeć na forum Centrum metody Krakowskiej tam można bardzo dużo się dowiedzieć. Gdybym mogła jeszcze pomóc to proszę dzwonić. Nr telefonu jest w zakładce kontakt na tej stronie. Mi niestety bardzo często brakuje czasu na odpisywanie a telefon zwykle odbieram lub oddzwaniam:) Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!!! aaaa pierwsza najważniejsza rzecz do zrobienia: Wyłączyć wszystko co gra i „świeci” w domu: Radio, tv, komputer, tablet, dźwiękowe zabawki itd.

    1. admin Autor wpisu

      Witam, Adaś uczył się tylko na początku czytać globalnie tak na zachętę. Szybko jednak to wyłączyliśmy, by koncentrował się na sylabach i umiał czytać wszystkie wyrazy, również w odmianie. Tu myślę, że czyta sylabami, choć niektóre słowa (np czasowniki) może czytać globalnie.
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz